Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Zielona Chocina

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana uzbrojona Piaskowo

Piaskowo(Zielona Chocina + 24 km)

466 560 zł3 240 m² 144 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Masz dość ciasnych osiedli, gdzie sąsiad zagląda Ci w okno? Szukasz miejsca, które pomieści nie tylko Twój wymarzony dom, ale też ogród, o jakim inni mogą tylko pomarzyć? Mamy to. Obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Bielsko

Bielsko(Zielona Chocina + 19 km)

74 999 zł1 000 m² 74,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoja oaza spokoju na styku Kaszub i Borów Tucholskich Działka w Bielsku! Marzysz o domu, w którym budzi Cię śpiew ptaków i zapach lasu, a jednocześnie nie chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Męcikał

Męcikał(Zielona Chocina + 20 km)

832 290 zł277,43 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 428 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Lisewo

Lisewo(Zielona Chocina + 17 km)

142 177 zł20 311 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka rolna o powierzchni 2.0311 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Krępsk

Krępsk(Zielona Chocina + 25 km)

130 000 zł1 281 m² 101,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjne działki w miejscowości Krępsk, gmina Człuchów Oferuję na sprzedaż 4 atrakcyjnie położone działki budowlane, każda o powierzchni 1281 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Charzykowy

Charzykowy(Zielona Chocina + 19 km)

749 000 zł246 m² 3 044,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Na sprzedaż - dom mieszkalny z budynkiem przemysłowym w malowniczych Charzykowach nad Jeziorem Charzykowskim. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu turystycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Czyczkowy

Czyczkowy(Zielona Chocina + 18 km)

199 000 zł3 224 m² 61,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaoferowania Państwu działki położone w Czyczkowach Wybudowanie. Działka: powierzchnia: 3224m2 oraz 3179m2 Działki znajdują się na płaskim terenie, z dojazdem do drogi gminnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona Chojniczki

Chojniczki(Zielona Chocina + 20 km)

270 540 zł1 503 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w cichej i spokojnej okolicy, media w drodze! Mam przyjemność zaprezentować Państwu działki położone w Chojniczkach. Działka: powierzchnia: 1503m2. Na działkę już.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą, Aleja Bayeux

Chojnice(Zielona Chocina + 25 km)

1 399 000 zł161,80 m² 8 646,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:48 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-handlowy położony w Chojnicach przy Alei Bayeux. Jest to segment budynku w zwartej zabudowie szeregowej. Działka o powierzchni 48 m2 jest zabudowana 2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Zielona Chocina

Zielona Chocina,pomorskie

80 000 zł97 m² 824,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji od kupującego! Nieruchomość położona jest w obrębie Zielona Chocina, w gminie Konarzyny, w powiecie chojnickim, województwie pomorskim - na obszarze wiejskim. Nieruchomość.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij